Kedves Gólya!

Először is szeretnénk gratulálni a Hallgatói Önkormányzat nevében, hogy felvételt nyertél Magyarország és Közép-Kelet-Európa legjobb egyetemére.
Bizonyára a középiskolában, illetve általános iskolában is találkozhattál vele, hogy különböző diákszervezetek vannak, amelyek a hallgatók érdekeit képviselik, valamint különböző programokat szerveznek a diákélet felpezsdítésére.
Ez az egyetemünkön a Hallgatói Önkormányzat, melynek most a SE Veled – Semmi nélküled programmal te is tagja lehetsz.

HOGY MIÉRT IS JÓ HÖKÖSNEK LENNI ?

Például szervezhetsz ilyen medikus kupát….

Vagy szervezhetsz fórumokat az aktuális rektorral ….

Az oktatásban várható változásokról tartott hallgatói fórumot dr. Merkely Béla

Esetleg segítenél a jövőben a karod hallgatóin? erre is van lehetőséged, például szociális támogatások pályázatának javításával:

View this post on Instagram

jobb adni, mint kapni! #szoctám

A post shared by Students of Semmelweis (@studentsofsemmelweis) on

Ha most már kellő lelkesedéssel csatlakoznál a programhoz, már csak egy dolgod van, kitölteni a lent lévő formot:

Várunk szeretettel,

SE HÖK