A Budapesti Orvostanhallgatók Egyesülete minden évben megszervezi a Semmelweis Egészségversenyt középiskolások számára. Ez nemcsak egy remek verseny, hanem egy egész életre szóló élményeket, barátokat adó rendezvény.

A versenyre jelentkezett csapatok több selejtező után jutnak el a döntőbe, ami egy egész hétvégén keresztül zajlik. A verseny a sok értékes nyeremény mellett – idéntől a döntőbe jutott csapatok felvételi pontokkal is gazdagodnak a Semmelweis Egyetemre – a fiatalok egészségértése is játékos körülmények között fejlődik.

A IX. Semmelweis Egészségverseny szervezői csapata jelentkezett a Richter Anna díjra, melynek segítségével a döntő színvonalát szeretnék emelni.
Kérünk minden lelkes Támogatót, segítse a pályázatot egy szavazattal, valamint ossza meg a lehetőséget ismerőseivel! Továbbá ajánljuk megtekintésre a bemutatkozó videót is!

Szavazni ezen a linken keresztül lehetséges!

Fontos: a szavazatot meg kell erősíteni a megadott e-mail címre kapott linkre kattintva! Ezt semmiképp ne felejtse el senki!

Minden támogató szavazatot köszönünk!