Az idő, avagy az egészséges ritmus (Time menedzsment)

• Állandóan versenyt futsz az idővel?
  • Mindig elkésel, vagy kifutsz a határidőkből?
  • Szeretnéd végre, ha lenne egy kis szabadidőd magadra?
  • Szeretnéd tudni, hogy mi a számodra legmegfelelőbb időgazdálkodási stratégia?
  • Sokféle és mennyiségében sok feladatod van és esélyét sem látod annak, hogy rendszerezéssel a helyzet jobbá válhat?

Ha szeretnél végre jól bánni az időddel, itt a helyed!

Az interaktív alkalom az időmenedzsmenttel és a napi rutinok kialakításával, a helyes időtervezéssel és a hatékony időbeosztással foglalkozik. Dolgozunk az időnyomás és a tervszerűtlenség problematikájával, megdolgozzuk a terület egyéni elakadásainak tipikus problémáit és megtesszük az első és legfontosabb lépéseket a helyes rutin kialakítását támogató új szokások és rendszer felállítása érdekében. Munkába illeszthető, de a hétköznapi működést is támogató új technikák és módszertanok ismerete mellett olyan gyakorlatok kerülnek a programba, melyeket hosszú távon végezve életmódot formálhatunk.

A tréning jellemzői:

• A tanfolyamot offline tartjuk.
  • A tréning 17:00-tól 20:00-ig tart. A tréning tematikája egy ívet követ, ezért annak érdemes jelentkezni, aki a teljes időtartamban jelen tud lenni.
  • A tréning maximális létszáma az interaktív forma miatt 20 fő
  • A részvétel a Semmelweis Egyetem bármely végzett hallgatója számára ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
  • Tréner: Antóny Kornélia
  • A soron következő képzés időpontja: 2024.05.30. 17:00-20:00
  • Jelentkezési határidő: 2024.05.28. 23:59
  • Lemondási határidő: 2024.05.29. 12:00
  • A tanfolyam helyszíne: 1085 Budapest, Üllői út 26. Rektori épület fsz. 6. terem
  • Fontos! A képzésen az első 20 jelentkező tud majd részt venni, a továbbiakban várólistára kerülnek a jelentkezők, kérjük, hogy a jelentkezést kezeljék felelősséggel! Amennyiben a jelentkező a képzést nem mondja le és nem jelenik meg a képzésen, akkor ebben a félévben az Alumni által szervezett képzéseken már nem vehet részt.

A jelentkezést lezártuk, a képzés létszáma elérte a maximumot!