Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. augusztus 1.
352918 Összes oltás

Szeretnék nektek bemutatkozni, Gecsey Csenge vagyok másodéves hallgató az Egészségügyi Közszolgálati Karon. Kisgyermek korom óta foglalkoztat az egészségügy és az ezzel kapcsolatos tevékenységek. Pályaválasztásom során nagyon gyorsan sikerült megtalálnom ezt a kart, melynek sokszínűsége, változatossága miatt rengeteg lehetőség kerülhet elénk, már akár egyetemi éveink alatt. Majdnem két éve vagyok tagja az Egyetem Hallgatói Önkormányzatának, ez idő alatt sok-sok embert sikerült megismernem és rengeteg tapasztalatot szereztem.

Ha tanulmányaid során szükséged lenne egy kis megerősítésre, támogatásra, segítségre vagy csak nem tudod, hogyan képzeld a jövőt? Keress bátran, hátha egy beszélgetés során minden bizonytalan kérdésre fényt derítünk.

JELENTKEZÉS: