Hámori Attila
Hámori Attila vagyok, másodéves Egészségügyi Szervező hallgató. Gyermekkorom óta szerepet játszik az életemben az egészségügyi szektor, hiszen családom egy része is ezen a területen dolgozik. Sok időmbe telt, mire megtaláltam, milyen területen szeretnék elhelyezkedni, korábban tapasztalatszerzés céljából több irányban próbálkoztam. Munkatapasztalattal rendelkezem a kereskedelem, a biztosítási szektor és a turizmus területén is, azonban idővel egyre jobban kezdett érdekelni az egészségügyi rendszer felépítése. Legfőbb egyéni célom, hogy az egészségügy formálásával segítsem az emberek életét, hogy a lehető legkönnyebben érhessék el a szükséges ellátást és szaktudást szerte az országban. Másfél éve dolgozom a Hallgatói Önkormányzatban, 2022. májusától, mint kari vezető segítem a hallgatók egyetemi tanulmányait. Az Egészségügyi Közszolgálati Kar sokszínűségének köszönhetően rengeteg területen van lehetőségünk elhelyezkedni, amennyiben még nem találtad meg a szakma azon részét, ami leginkább érdekel, vagy csak megerősítést szeretnél kapni a lehetőségeiddel kapcsolatban, keress bátran, és legjobb tudásom szerint segíteni fogok neked a számodra legmegfelelőbb irány kiválasztásában!