Hőnig Dávid vagyok, az egyetemünk Egészségügyi Közszolgálati Kar – Digitális Egészségtudományi Intézet végzős hallgatója. Ez már a második képesítésem lesz, az első oklevelem az idegennyelvű kommunikátor német nyelven, amit az ELTE BTK Germanisztikai Intézetében szereztem meg. Mindig is nagy vágyam volt, hogy az egészségügyben dolgozzak. Ez a képzés nagyon szerteágazó és pont ez a szép benne. Ha jól csinálod a dolgaidat, egy igazi Jolly Joker lehet belőled. Bár nem közvetlenül a betegellátással, mégis elég tevékenyen hozzá tudok járulni az egészségügyben tevékenykedő emberek munkájához, így közvetetten a páciensek gyógyulásához is. Már három éve tevékenykedek HÖK kari részönkormányzatában, mint oktatási bizottság elnök, ezáltal oktatási kérdésekben is hasznos tanácsaim lehetnek. Jelenleg a szakmai gyakorlat és a szakdolgozatom megírása mellett az egyetem Corvin-negyedi Tömbigazgatóságán dolgozok, valamint aktuálisan egy szűrési projektben is.

Kérlek, fordulj hozzám bizalommal! Már várom hogy beszélgessünk!

Hőnig Dávid
Egészségügyi Közszolgálati Kar