Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. június 20.
310685 Összes oltás

Dr. Kerkovits Nóra Melinda

2019-ben végeztem a Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Karán, summa cum laude minősítéssel. Jelenleg az egyetem PhD hallgatója vagyok, emellett Transzlációs medicina és kórélettan oktató az ÁOK III. évfolyamon. A graduális képzés alatt BOE elnökként vettem részt az egyetemi közéletben, emellett mint TDK hallgató alapoztam meg mostani kutatási tevékenységemet. Utólag értékelem igazán, hogy mennyi lehetőségünk van medikusként: jómagam is töltöttem klinikai gyakorlatot Portugáliában, Németországban és Szentpéterváron, nem is említve a konferenciák adta utazási lehetőségeket – csak meg kell találni őket. Ez így nagyon gondtalannak és összeszedettnek hangzik, de pontosan átérzem, hogy nem mindig egyértelmű a célhoz vezető út, de sokszor maga a cél sem. Nekem is volt egy év kitérőm másik egyetemen, a klinikum mellett nagyon érdekel pl. az egészséggazdaságtan, és néha bénító, hogy mennyi karrierlehetőség áll egy frissen végzett orvos, vagy egy orientálódni igyekvő orvostanhallgató előtt. Klinikum? PhD? Versenyszféra? Keress bátran, ha Te is ebben a dilemmában találod magad, vagy egyszerűen csak szeretnéd kihozni a maximumot egyetemi éveidből!

Elérhetőség: kerkovits.nora@med.semmelweis-univ.hu

JELENTKEZÉS: