dr. Jobbágy Antal vagyok, 2019-ben végzett általános orvos. Jelenleg az egyetemen tevékenykedem PhD hallgatóként. Ezt a sok élménnyel és kihívással teli hat évet kollégiumi lakóként éltem meg. Ennek köszönhetően számos ember nézetét sikerült megismernem a pályaválasztás terén.     Az évek folyamán gyakran feltesszük magunknak a kérdést: Jó ötlet volt belevágni ebbe az egészbe? Jól haladok a dolgaimmal? Merre tovább? Mi lesz velem az egyetem után? Ezekre a kérdésekre jó páran nem találjuk a választ medikus éveink alatt, míg egyesek határozott elképzeléssel vélekednek a jövőről. Emiatt eléggé frusztráltnak és magányosnak érezzük magunkat. Úgy gondoljuk, hogy velünk van a probléma amiért még nem sikerült elkötelezni magunkat az orvosi hivatás egy adott területe mellett. Ez nem így van, ugyanis a bizonytalanság mindannyiunk életében jelen van, legyen szó az élet bármely területéről. Tapasztalataim szerint nem az a valós probléma ha olykor letérünk az útról, sokkal inkább ha nem találunk vissza. Olykor a legnagyobb emberek bizonyossága is meginog cselekedeteikben, mégha nem is vallják be őszintén. Keress bátran, ha szeretnéd megosztani a kételyeidet és beszélgetni egy jót a jövődről.

ELÉRHETŐSÉG:

E-mail: jobbagyantal@gmail.com