November végén rendezte meg a Semmelweis Egyetem Tudományos Diákköri Tanácsa a harmadik Kiválóságok Estjét. A hagyományoknak megfelelően korábban szakterületükön kimagasló eredményeket elérő, díjazott hallgatók mutatták be tudományos tevékenységüket, az eredmények eléréséhez vezető útjukat egy vacsorával egybekötött, kötetlen beszélgetésen. Az idei alkalommal Drobni Zsófia, a Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikán kardiológus rezidense, Dr. Kocsmár Ildikó, az Urológiai Klinika rezidense, valamint Dr. Czumbel László Márk, a Parodontológiai Klinika rezidense beszéltek kutatásaikról, a tudományos karrierépítés rejtelmeiről. Az estét Dr. Szijártó Attila, a Sebészeti, Transzplantációs és Gasztroenterológiai Klinika igazgatója, a Tudományos Diákköri Tanács elnöke nyitotta meg, amely ismét kiváló alkalmat nyújtott a tudományos munka népszerűsítésére, a PhD-képzés megkezdésén gondolkodó hallgatók ösztönzésére.

10kép