Kedves Hallgatók!

A 28. TDK időpontja április 21-24. A rendezvényre hibrid szervezésben kerül sor: a bemutató diákoknak lehetőségük van élőben, a rendezvény helyszínén bemutatni a dolgozatukat, a meghívott előadók pedig online tartják majd meg az előadásukat.

A magyarországi diákok számára fenntartjuk a lehetőséget, hogy élőben mutassanak be, viszont amennyiben szeretnék, az online felületet is választhatják.

Határidők:
A határidők minden esetben romániai idő szerinti éjfélig tartanak, kérjük figyeljenek ennek betartására!

• Kivonat feltöltése: márc. 1 – 12.
  • Regisztrációs díj befizetése: márc. 22 – 29.
Regisztrációs díj:
Minden, a 27. TDK-ra beregisztrált személy egy 4000 Ft értékű, utalvány által biztosított kedvezményben részesül, mely kizárólag a 28. TDK-ra való jelentkezéskor váltható be. Az utalványt minden 2020-ban regisztrált személyhez e-mailben juttatjuk el, a regisztrációs díj befizetését megelőzően. Az utalvány átruházható.

Külföldi hallgatók számára: 4000 Ft- 1. dolgozat, 3000 Ft- 2. dolgozat

A következő bankszámlaszámra kérjük a regisztrációs díj befizetését:

Asociația Studenților Maghiari din Târgu Mureș
Adószám: 8434501
Székhely: Gh. Marinescu utca, 38. szám, Maros megye
OTP Bank
Swift Kód: OTPVROBU
Bankszámlaszám: RO15OTPV320000723468HU01

* A befizetett díj tartalmazza a konferencián való részvételt, beleértve a gálát, valamint a promóciós anyagokból való részesedést (mindezt az első szerző számára).

További információk és regisztráció a honlapon: https://tdk.mmdsz.ro/

Üdvözlettel:
TDT