Tisztelt Konferencia résztvevők!

Kedves Hallgatók!

1. 03.11-én elhangzott kormányrendeletre illetve a járványügyi helyzetre való tekintettel, Rektor Úr utasítására, a Semmelweis Egyetem Tudományos Diákköri Tanácsa az alábbi döntésekről ad tájékoztatást:

–          A 2020-as évi Semmelweis Egyetem Tudományos Diákköri Konferencia és annak kísérő rendezvényei (beleértve a nemzetközi diákköri tudományos konferenciát) elmaradnak. A konferencia új időpontjával kapcsolatban döntés később fog születni, erről az érintetteket időben fogjuk tájékoztatni.

–          A Semmelweis Egyetem Tudományos Diákköri Tanácsa a társintézmények által szervezett diákköri konferenciákon (oroszországi (RUDN, Voronyezs)-, és marosvásárhelyi diákköri konferencia) a részvételt nem támogatja, a hallgatók kiutazását nem javasolja. Így az utazási pályázaton elnyert támogatások visszavonásra kerülnek.

Megértésüket köszönjük!

Tisztelettel:

Semmelweis Egyetem Tudományos Diákköri Tanács

Dear Conference Participants,

Dear Students,

Due to the epidemiological situation, the Semmelweis University Students’ Scientific Council has made the following decisions:

– The 2020 Semmelweis University Students’ Scientific Conference and its accompanying events (including the 9th International Students’ Scientific Conference) have been canceled. Once the situation recovers, we will inform you on the new date of the event.

Thank you for your understanding!

Yours sincerely,

Students’ Scientific Committee