Tisztelt Hallgató!

A Semmelweis Szimpózium, mely a Semmelweis Egyetem legmagasabb presztízsű tudományos eseménye, minden évben más téma köré szerveződik. Megrendezése mindig közel esik az orvoskar megalapításának születésnapjához, november 7-éhez. A program hivatalos nyelve az angol.

Az 1992 óta évente, nemzetközi részvétellel megrendezett, az egyetem egészét átfogó tematikus Semmelweis Szimpózium egyik célja az egyetemi tudományos közélet élénkítésének elősegítése.

Szeretnénk hallgatóinkat ösztönözni, hogy e neves eseményen minél többen képviseltessék magukat.

A Szimpózium ideje alatt poszterkiállítás keretében biztosítunk bemutatkozási lehetőséget a TDK munkát végző hallgatók számára, hogy tudományos munkájukat a nemzetközi előadók és tudományos grémium is megismerje.

A poszter absztraktok beküldési határideje 2019. október 20, melyet az alábbi linken tud megtenni:

3 nyertes poszter beküldőjét kreditpontok jóváírásával honorálja az Egyetem, valamint a Semmelweis250 Best Poster Award elismeréssel.

Sikeres pályázást kívánunk Önnek!

Üdvözlettel:

TDT tanács