Egyetemi és állami kitüntetéseket adtak át a március 15-ei ünnep alkalmából. Munkatársainknak ezúton szeretettel gratulálunk, további sikeres munkát kívánunk.

• Ballai Judit- Klinikai vezető ápoló, Kossuth Zsuzsanna emlékdíjban részesült
  • Nagy Erika Ilona- ápoló, Semmelweis Egyetem kiváló dolgozója kitüntetésben részesült
  • Czuczor Zoltán- a tüdőtranszplantációs munkacsoport adminisztrátora, rektori dicséretben részesült

Klinikánk igazgatója, Müller Veronika professzor asszony a Magyar Érdemrend Tisztikeresztje kitüntetésben részesült, melyet Csák János kultúráért és innovációért felelős miniszter adott át.

Professzor Asszonyt kérdeztük ezen a jeles eseményen: Úgy gondolom, hogy ez az elismerés nem egyedül engem illet meg, hanem valamennyi klinikai munkatársamat is, akik elhivatottan és magas színvonalú csapatmunkával, kitartóan tesznek hozzá nap mint nap a Semmelweis Egyetem gyógyító, kutató és oktató tevékenységéhez. Köszönöm a Csapatnak!