86670/KEEGF/2023

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Létesítményfejlesztési és -üzemeltetési Igazgatósága

pályázatot hirdet

üzemeltetési szakügyintéző (energetika)

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű munkajogviszony, 3 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: a Semmelweis Egyetem budapesti telephelyei

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

Az igazgatóság hatáskörébe utalt, létesítményekhez és speciális berendezésekhez kapcsolódó napi szintű üzemeltetési, valamint a szervezeti egységek részére üzemeltetést támogató feladatok ellátása. Szakirányú vagy általános középfokú végzettséget igénylő munkakör, amely kiegészíti az üzemeltetési szakértő napi szintű munkáját. Energetikával kapcsolatos adatokat kezel, tárol és begyűjt. Közműszolgáltatókkal kapcsolatot tart, a beérkező mérőcserék ügyeit intézi. Kapcsolatot tart az Egyetem belső munkatársaival, valamint a szerződött partnerek képviselőivel. Megbeszéléseket, értekezleteket szervez külső és/vagy belső helyszíneken, bejárásokon vesz részt és dokumentálja azokat. Heti és havi riportokat készít munkahelyi vezető részére. Hatósági ügyeket intéz meghatalmazás alapján. Társosztályokkal tart kapcsolatot, kezeli a Helpdesk rendszert.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• középfokú végzettség
  • 2-3 éves releváns tapasztalat adott szakirányokban
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
  • informatikai rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • word, excel, power point ismerete és használata
  • pontosság, határidők tartása, megbízhatóság
  • csapatmunkára való készség
  • proaktivitás, rugalmasság
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség

Előnyt jelent:

• Terc program ismerete és aktív használata
  • O365 felhasználói ismerete
  • Outlook levelezőrendszer ismerete

Amit kínálunk:

• cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • stabil munkahely
  • kulturált munkakörülmények
  • irodai munkarend, péntek 14.00-ig
  • belvárosi iroda, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel
  • jó hangulatú közösség
  • dinamikus csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség

Családbarát munkahely vagyunk:

• ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz
  • végzettség / képzettség másolata
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk 2023. október 4-ig hivatkozási szám megjelölésével: 86670/KEEGF/2023.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.