Munkakör:
– Egészségügyi asszisztens
– 1082 Budapest, Kisfaludy u. 38. IV. em.
– teljes munkaidő

A gyógyszeriparban 13 éve stabilan és tőkeerősen működő, rendkívül dinamikusan növekvő Plazmaszolgálat Kft. modern infrastruktúrájú budapesti Plazma Pontjába teljes munkaidős egészségügyi asszisztens munkakörbe munkatársat keres.

FELADATAI

  • Vérplazma levétele (plazmaferezis elvégzése)
  • A vérplazma levételéhez szükséges gépek kezelése (betanítást követően)
  • Plazmaadáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Határidők, szabályok, előírások pontos betartása
  • Folyamatos együttműködés a kollégákkal
  • A központ szolgáltatási színvonalának megteremtése, majd megtartása és fokozása
  • Felmerülő problémák kezelése

ELVÁRÁSOK

  • Precíz, pontos vénaszúrás
  • Egészségügyi szakképesítés
  • Érvényes működési engedély és MESZK kártya
  • Átlagon felüli kommunikációs képesség
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Dinamikus munkavégzés
  • Kiemelkedő empátia és monotonitástűrő képesség
  • Felhasználói szintű számítógép kezelés (Word, Excel, Internet)
  • Pontos, precíz, szabálykövető és felelősségteljes munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások, motivációs rendszer
  • Multinacionális, stabil, tőkeerős vállalati háttér
  • Átlagon felüli, modern munkakörnyezet
  • Teljes körű oktatás és megbecsülés
  • Dinamikus csapat

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Kiemelkedő vénaszúrási tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest – Corvin

Munkáltató:
– Plazmaszolgálat Kft.
– 2045 Törökbálint, Torbágy utca 15/A
– Zadravecz Anett
– zadravecz.anett@plazmaszolgalat.hu
– 06203425890

Munkaerő igény:
– rezidens, PhD hallgató, diplomás
– nem szükséges nyelvtudás

Honorárium:
fix bérezés

Pályázati időszak vége:
2023-10-31

A jelentkező által elküldendő mellékletek:
CV, motivációs levél