Munkakör:
– Minőségbiztosítási vezető
– 9400 Sopron, Határdomb út 1-2. (Alphapark Bevásárlóközpont, Shop 4)
– teljes munkaidő

A gyógyszeriparban 13 éve stabilan és tőkeerősen működő, rendkívül dinamikusan növekvő Plazmaszolgálat Kft. modern infrastruktúrájú soproni Plazma Pontjába minőségbiztosítási vezető munkakörbe munkatársat keres.

FELADATAI:

  • A centrum teljes körű minőségbiztosítási feladatainak vezetői szintű ellátása
  • A centrumban zajló folyamatok szabályszerű működésével kapcsolatos minőségbiztosítási feladatok ellátása
  • A centrum minőségbiztosítási rendszerének működtetése és ellenőrzése
  • Hatósági rendeletek és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete, betartatása és ellenőrzése
  • Minőségbiztosítási dokumentumok elkészítése, ellenőrzése, frissítése
  • Személyzet számára GMP oktatás tartása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gyógyszerész, vagy biológus, vagy vegyész diploma)
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiemelkedő precizitás és szabálykövetés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 2 éves, határozott idejű munkaszerződés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális vállalati háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Szakmai megbecsültség, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás

ELŐNYT JELENT:

  • Gyógyszergyártásban, minőségügyi területen szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Sopron

JELENTKEZÉSI LINK:

Munkáltató:
– Plazmaszolgálat Kft.
– 2045 Törökbálint, Torbágy utca 15/A
– Zadravecz Anett
– zadravecz.anett@plazmaszolgalat.hu
– +36203425890

Munkaerő igény:
– diplomás, PhD hallgató
– tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban

Honorárium:
fix bérezés

Pályázati időszak vége:
2023-09-30

A jelentkező által elküldendő mellékletek:
CV, motivációs levél

Egyéb:
Jelentkezni az alábbi linken lehet a weboldalunkon keresztül: