Munkakör:
– fogorvos
– Mosonmagyaróvár
– teljes munkaidő

KEZDŐ FOGORVOST KERESÜNK AKKREDITÁLT RENDELŐNKBE!

Mosonmagyaróvári fogászatunk csapata bővítése céljából kezdő fogorvosokat keres.

Fogászatunk legfőbb célja, hogy a csapatunkba kerülő kezdő fogorvos kollégák a megfelelő szakmai támogatást kapják meg, amely azt jelenti, hogy folyamatos, teljes munkaidős mentor segíti a fejlődésedhez szükséges szakmai segítséget, ezzel áthidalva az esetleges kezdeti nehézségeket, bizonytalanságokat, és az esetlegesen életre szóló kudarcokat. Már a kezdetektől nagy pácienskört biztosítunk a számodra, hogy minél hamarabb stabilan megtanulhasd a szakmád.

Az elejétől fogva fontosnak tartjuk, hogy a szakma minden területén kipróbálhasd magad, mint például a teljes szájrendezések, implantátumos munkák, gyökérkezelés, preparálás, inlay-onlay, kombinált munkák elkészítése a digitális technológia mellett. Ezáltal már rövid idő után nagy tapasztalatra tehetsz szert. Így biztosíthatunk róla, hogy hamar gyakorlott, profi orvos válik belőled.
A fogászatunkon lehetőséged van arra, hogy a szakorvosi képzést elvégezd, ugyanis fogászatunk akkreditált fogklinika. A képzést teljes mértékben finanszírozza fogászatunk, és emellett teljes praxist tudsz vezetni.

A szakmában való biztonságodat erősítjük továbbá a legújabb digitális eszközök használatával. Ezzel a technológiával sokkal pontosabb, tisztább és sikeresebb eredményt érünk el mint a hagyományos módszerekkel. Természetesen ahhoz, hogy ezt az új technológiát elsajátítsd, belső képzéseket biztosítunk a számodra.

A fogászatunkon a legmagasabb minőségű anyagokat és a legmodernebb technológiát garantáljuk a munkádhoz.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas, nyugati színvonalú bérezés
  • Euró alapú százalékos elszámolás
  • Rövid időn belül nagy pácienskör, második hónaptól saját praxis
  • Folyamatos szakmai felügyelet
  • Képzési támogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Igényes, exkluzív, 11 székes munkakörnyezet

Amit elvárunk:

  • Német nyelv legalább társalgási szinten
  • Nyitottság az új technológiák, a fejlődés, a digitalizáció
    iránt
  • Pozitív hozzáállás, empatikus és eredményorientált
    személyiség
  • Magabiztosság, elhivatottság és rugalmasság

Munkáltató:
– Denis-Focus Dental
– 9200 Mosonmagyaróvár, Károly út 2-4.
– Szépné Péterfy Beatrix
– job@denisdental.com
– 30/447-9038

Munkaerő igény:
– Diplomás
– Társalgási szintű német nyelvtudás

Honorárium:
Egyéni

A jelentkező által elküldendő mellékletek:
CV, motivációs levél