A Semmelweis Egyetem Hallgatói Önkormányzata nyílt pályázatot hirdetett a HÖK Titkár pozíció betöltésére, mert Szűcs Attila titkár jogviszonya, így mandátuma is július 7-én lejárt.

A pozícióra pályázat került kiírásra, melyre Jakab Benjámin Szilveszter, negyedéves orvostanhallgató nyújtotta be pályázatát egyedül, aki korábban eseti tagként tevékenykedett a HÖK-ben, majd ősztől kezdve a titkári pozícióra tanult be.

Az elnök, Gecsey Réka Csenge elfogadta és jóváhagyta a pályázatot, ezzel kinevezésre került az új Titkár. Benjámin precíz és lelkiismeretes munkavégzéséről volt ismert a HÖK-ben, így biztosak vagyunk abban, hogy kifogástalanul fogja végezni dolgát továbbra is!

Benjámin pályázatának nyilvános része egyetemi fiókkal bejelentkezve megtekinthető.

Szerkesztette: Havasi Márk
Fotó: Ruha Midián