Munkakör:
– Családorvos állás Svédországban *kiemelt fizetés*
– Svédország
teljes munkaidő

“Jelentkezését az alábbi oldalon várjuk: https://medicarrera.com/register/

A RÉGIÓRÓL

15 családorvost keresünk Svédország egyik, Stockholm magasságában található megyéjébe.

A régió egészségügyi rendszer törekszik a közegészségügy és az itt élő 290 000 lakos életminőségének javítására. A egészségügyi hálózat számos rendelőben várja a betegeket, és három sürgősségi kórház is megtalálható a régióban. Tudásalapú és személyre szabott ellátást igyekszünk nyújtani, az egészségügy szolgáltatásaink terén célunk a hatékonyság, méltányosság.

FŐ ELVÁRÁSOK

– Családorvos szakorvos végzettség, melyet az Európai Unióban elismernek.
– Hosszú távú tartózkodási engedély az EU-ban.
– Érdeklődést mutat a csapatmunka iránt, és hajlandó közreműködni a klinika fejlesztésében.
– Rendelkezésre áll ügyeleti feladatokra.
– B típusú jogosítvány.
– Intenzív svéd nyelvtanfolyam teljesítése a MediCarrera szervezésében.

FELTÉTELEK

– Legalább 25 nap fizetett szabadság.
– A központ kiemelten kezeli az alkalmazottak jólétét és pénzügyi biztonságot nyújt átfogó juttatások és biztosítási lehetőségek révén.
– Lehetőség rugalmas munkarendre bizonyos rendelőkben.

FIZETÉS

– A fizetés egyéni tapasztalattól függ.
– Minimum 78 000 SEK (kb. 2.700.000 Ft) fizetést ajánlunk fel egy frissen végzett családorvos számára.

AJÁNLATUNK, MELY AZ ÖN RÉSZÉRE INGYENES

– 3 napos város és munkahely látogatás családjával
– Intenzív nyelvtanfolyam önnek és családjának, óvoda a legkisebbeknek
– Albérlet Budapesten, a nyelvtanfolyam helyszínén
– Ösztöndíj az intenzív nyelvtanfolyam idejére: havi 800 €
– Keresünk egy igényeinek megfelelő lakóhelyet
– Gyakorlati teendők intézése, például TAJ szám, orvosi kártya, bankszámlák, gyermekek beíratása
– Segítünk házastársának az álláskeresésben
– Megszervezzük a költözést
– Kap egy kapcsolattartót, akit bármilyen probléma esetén hívhat

Jelentkezését az alábbi oldalon várjuk: https://medicarrera.com/register/”

Munkáltató:
– MediCarrera
– C. de Balmes, 173, 2-2, 08006 Barcelona
– Farkas Viktória
– viktoria@medicarrera.com
– +34 933 17 37 15

Munkaerő igény:
– diplomás

Honorárium:
fix bérezés

Pályázati időszak vége:
2023-05-02