Munkakör:
– Tüdőgyógyász szakorvos Svédországban
– Svédország
teljes munkaidő

“Jelentkezését az alábbi oldalon várjuk: https://medicarrera.com/register/

A KÓRHÁZRÓL
Dél-Svédországban, az ország ötödik legnagyobb városban található, nemzetközi ranglisták élén járó egyetem klinikájára keresünk tüdőgyógyászt. Itt speciális ellátást kapnak a légúti betegek, mind a kivizsgálás, mid a kezelés terén. A klinikán 13 szakorvos és 6 rezidens dolgozik.
• Bronchoszkópiát és EBUS vizsgálatot folytatnak, egyes tüdőgyógyászok CT-vezérelt beavatkozásokat, drén behelyezéseket is végeznek.
• A rendelőintézet rendelkezik röntgennel. Minden tüdő onkológiai kezelést végeznek a klinikán, kivéve a műtétet és a sugárterápiát. Cisztás fibrózist kezelnek felnőtt betegek esetében. A megyében élő tüdőtranszplantált betegek ellátása is itt történik, egyeztetve a transzplantációs klinikával.
• Általános ambulancia áll rendelkezésre COPD, tüdőfibrózis, szarkoidózis és egyéb tüdőbetegségek kezelésére.
• Oxigénterápiás és otthoni lélegeztetőgépes terápiás egységek is elérhetőek a klinikán. Asztmát azonban nem kezelnek, erre külön “Allergia Központ” működik.
• Orvostanhallgatók járnak ide szakmai gyakorlatra. Öt gyógytornász, két tanácsadó és több tapasztalt nővér segítik az ellátást.

FŐBB ELVÁRÁSOK
• Tüdőgyógyász szakorvos végzettség.
• Néhány éves kórházi tapasztalat.
• Jó együttműködési készség, képesség és hajlandóság a tanulásra és a szakmai fejlődésre.
• Nyitottság orvostanhallgatók és rezidensok oktatására, korrepetálása.
• Napközbeni ügyelet vállalása minden ötödik-hatodik hétvégén a gondozási osztályon.

JUTTATÁS
• Fizetés a bevezetés időszakában: 63.700 SEK / hó.
• Ezt követően: 72.500 – 85.000 SEK/hó.

AJÁNLATUNK, MELY AZ ÖN RÉSZÉRE INGYENES
• 3 napos város és munkahely látogatás családjával
• Intenzív nyelvtanfolyam önnek és családjának, óvoda a legkisebbeknek
• Albérlet Budapesten, a nyelvtanfolyam helyszínén
• Ösztöndíj az intenzív nyelvtanfolyam idejére: havi 800 €
• Keresünk egy igényeinek megfelelő lakóhelyet
• Gyakorlati teendők intézése, például TAJ szám, orvosi kártya, bankszámlák, gyermekek beíratása
• Segítünk házastársának az álláskeresésben
• Megszervezzük a költözést
Kap egy kapcsolattartót, akit bármilyen probléma esetén hívhat.”

Munkáltató:
– MediCarrera