Munkakör:
– Radiológus álláslehetőség Svédországban
– Svédország
teljes munkaidő

“A RÉGIÓRÓL
A régió Svédország déli részén található. Az élmények gazdag palettáját kínálja, itt óceánt, szigeteket, tavakat, erdőket és még sok minden mást talál.

A KÓRHÁZRÓL
A kórház nemrég megkezdte a megye egészségügyének alakítását, tíz év alatt új létesítményeket építenek, új munkamódszereket és technikákat fejlesztenek ki, hogy megfeleljenek az egészségügy jövőbeli igényeinek. A kórház alapértékei: elkötelezettség, együttműködés és minőség.
A megye radiológiai klinikája két különböző városban található. A vonzáskörzetében 150 000 lakos él, itt évente mintegy 110 000 vizsgálatot végeznek. A klinikán 21 orvos dolgozik, ebből 6 rezidens, valamint 45 radiográfus, 10 asszisztens nővér, 4 egészségügyi titkár, 2 kórházfizikus és 2 radiológus mérnök. Számos eszköz rendelkezésre áll, mint például a röntgen, ultrahang, számítógépes tomográfia, MRI (két 1,5 T és egy 3 T) és SPECT-CT. A kórházban mammográfiás vizsgálatokat is végeznek, és este 22:00 és reggel 7:00 között (minden nap) a TMC Sydney áttekinti a röntgenklinika eredményeit.

FŐBB ELVÁRÁSOK
– Radiológus szakorvos végzettség
– A munka magában foglalja az általános radiológia leggyakoribb feladatait, így a röntgenvizsgálatot, CT-t, ultrahangot, fluoroszkópiát és olyan alapvető beavatkozásokat, mint a drén behelyezés és a nephrostoma
– MRI és/vagy nukleáris medicina területén szerzett jártasság előnyt jelent
– A munka magában foglalja a rezidens orvosok felügyeletét és esetenként orvostanhallgatók hallgatását is
– Esti és hétvégi ügyelet vállalása, illetve este 22.00 és reggel 7.00 óra között vannak otthoni feladatok

JUTTATÁSOK
– Pályakezdőknek havi 4800€
– Tapasztalt szakorvosok estében a fizetés egyéni mérlegelés alapján

AJÁNLATUNK, MELY AZ ÖN RÉSZÉRE INGYENES
– Városlátogatás családjával
– Intenzív nyelvtanfolyam önnek és családjának, óvoda a legkisebbeknek
– Albérlet Budapesten, a nyelvtanfolyam helyszínén
– Ösztöndíj az intenzív nyelvtanfolyam idejére: havi 800 €
– Keresünk egy igényeinek megfelelő lakóhelyet
– Gyakorlati teendők intézése, például TAJ szám, orvosi kártya, bankszámlák, gyermekek beíratása
– Segítünk házastársának az álláskeresésben
– Megszervezzük a költözést
– Kap egy kapcsolattartót, akit bármilyen probléma esetén hívhat”

Munkáltató:
– MediCarrera
– C. de Balmes, 173, 2-2, 08006 Barcelona
– Farkas Viktória
– viktoria@medicarrera.com
– +34 933 17 37 15

Munkaerő igény:
– diplomás