Munkakör:
– Radiográfus álláslehetőség Svédországban
– Svédország
teljes munkaidő

“A KÓRHÁZRÓL
A kórház Svédország keleti partján, Stockholmtól északra helyezkedik el. A röntgen részleg a képalkotó és funkcionális osztály részeként korszerű berendezésekkel működik. Az osztályon hagyományos röntgent vizsgálatok mellett keresztmetszeti diagnosztika folyik két CT és két MRI berendezéssel, valamint fluoroszkópia és ultrahang vizsgálatok is zajlanak. Az osztályon olyan tevékenységeket is végeznek, mint például az erek szűkítése és a vesék tehermentesítése.
Ez egy sürgősségi kórház, ami azt jelenti, hogy a röntgen osztályon mind sürgősségi, mind pedig tervezett ellátást nyújtanak. Minden nap 24 órában működik a kórház, így a munkavégzés a hét minden napját, illetve éjszakai munkavégzést és készenlétet is magába foglal.

FŐBB JELLEMZŐK
Csúcstechnológiás berendezésekkel dolgozik.
Kapcsolatban van a betegekkel.
A személyzet 16 röntgenápolóból, 13 nővérből, 6 radiológus rezidensből, 4 szakorvosból, 11 vezető főorvosból és 4 ügyintézőből áll.
Barátságos, segítőkész kollégákkal fog együtt dolgozni.

FŐBB ELVÁRÁSOK
Radiográfus végzettség.
Nincs szükség klinikai tapasztalatra, mivel a kórházban 8-12 hónapos betanítás történik, korábbi tapasztalattól függően. Ennek célja a gépek, rutinok, technikák és munkamódszerek megismerése.
Rugalmasság, kezdeményezőkészség és szolgáltatás orientáció.

FIZETÉS, FELTÉTELEK
Amíg a svéd felsőfokú nyelvi tudást eléri, félállásban fog dolgozni.
Fizetés a bevezetés ideje alatt 27.100 SEK / hó.
A bevezetés utáni havi fizetés, radiográfusként, egyéb tapasztalat nélkül legalább 27.400 SEK.
A 8-12 hónapos bevezetés során a munkaidő hétköznapokon 7.30-16.00.
Ezt követően 2 hónapon belül körülbelül hét este és egy hétvégén fog dolgozni.
Az esti műszak 15.00 – 01.00 óráig tart.

AJÁNLATUNK, MELY AZ ÖN RÉSZÉRE INGYENES
3 napos város és munkahely látogatás családjával
Intenzív nyelvtanfolyam önnek és családjának, óvoda a legkisebbeknek
Albérlet Budapesten, a nyelvtanfolyam helyszínén
Ösztöndíj az intenzív nyelvtanfolyam idejére: havi 600 €
Keresünk egy igényeinek megfelelő lakóhelyet
Gyakorlati teendők intézése, például TAJ szám, orvosi kártya, bankszámlák, gyermekek beíratása
Segítünk házastársának, párjának az álláskeresésben
Megszervezzük a költözést
Kap egy kapcsolattartót, akit bármilyen probléma esetén hívhat

Jelentkezését az alábbi oldalon várjuk: https://medicarrera.com/register/”