Munkakör:
– Klinikai onkológus/Sugárterápiás és klinikai onkológus álláslehetőség Svédországban
– Svédország
teljes munkaidő

– Jelentkezését az alábbi oldalon várjuk: https://medicarrera.com/register/

“A RÉGIÓRÓL
A tartomány Dél-Svédországban, Stockholmhoz közel található. Főként kastélyairól, udvarházairól és lenyűgöző szigetvilágáról ismert.

FŐBB ELVÁRÁSOK
– Klinikai onkológus és/vagy Sugárterápiás és klinikai onkológus szakorvos végzettség
– A multidiszciplináris team tagjaként részt vesz az újonnan felfedezett rákos esetek kivizsgálásában
– Betegek vizsgálata a sugárterápia vagy szisztémás terápia előtt és után
– Ön irányíthatja a gondozási egység munkáját

JUTTATÁS
– A szakorvosok átlagkeresete havi bruttó 78.000 SEK

AJÁNLATUNK, MELY AZ ÖN RÉSZÉRE INGYENES
– 3 napos város és munkahely látogatás családjával
– Intenzív nyelvtanfolyam önnek és családjának, óvoda a legkisebbeknek
– Albérlet Budapesten, a nyelvtanfolyam helyszínén
– Ösztöndíj az intenzív nyelvtanfolyam idejére: havi 800 €
– Keresünk egy igényeinek megfelelő otthont
– Gyakorlati teendők intézése, például TAJ szám, orvosi kártya, bankszámlák, gyermekek beíratása
– Segítünk házastársának az álláskeresésben
– Megszervezzük a költözést
– Kap egy kapcsolattartót, akit bármilyen probléma esetén hívhat”

Munkáltató:
– MediCarrera
– C. de Balmes, 173, 2-2, 08006 Barcelona
– Farkas Viktória
– viktoria@medicarrera.com
– +34 933 17 37 15

Munkaerő igény:
– diplomás

Honorárium:
fix bérezés

Pályázati időszak vége:
2023-03-19