Munkakör:
– Recepciós munkatárs
– Budapest, Törökvész út 87-91, 1025
– részmunkaidő

„Budán a II. kerületben, novemberben nyíló, magán járóbeteg szakrendelőbe keresünk recepciós kollégát.
Teljes és részmunkaidős álláslehetőség hosszútávon! Korrekt piaci bérezést és összetartó csapatot biztosítunk!
Jelentkezés végzettséget igazoló dokumentummal és önéletrajzzal: info@medical.iqb.hu
Feladatok:

•       páciensek koordinálása, szóbeli és írásbeli kommunikáció,
•       naptár és berendelés menedzsmentje,
•       időpontok menedzsmentje,
•       adminisztratív feladatok,
•       jegyzetek és a működéshez szükséges információk kezelése,
•       kapcsolattartás a beszállítókkal,
•       az orvosi és asszisztensi csapat támogatása.

Elvárások:
•       felsőfokú végzettség,
•       minimum középfokú angol nyelvtudás (különös tekintettel a szóbeli kommunikációra),
•       igény precíz, gondos munkavégzésre,
•       számítógépes alapismeretek,
•       jó problémamegoldó képesség,
•       átlagon felüli empátia,
•       ügyfélközpontúság.

Munkáltató:
– IQB Medical
– Gudovics Tatyjána
– gudovics.tatyjana@medical.iqb.hu
– +36301147775

Munkaerő igény:
– diplomás

Honorárium:
órabér, fix bérezés

Elküldendő mellékletek:
CV