Munkakör:
– Fogorvosi állás
– 1024 Budapest Margit krt. 43-45. II/1

“Te vagy a számunkra ideális fogorvos, amennyiben elhivatottság van benned a munkád iránt, a gyógyítás iránt, szeretnél a legmodernebb módszerekkel és technikai felszereltséggel dolgozni és nyitott vagy a folyamatos fejlődésre.
Nekünk szenvedélyünk a modern módszereken alapuló fájdalommentes gyógyítás.
Ha nálunk dolgozol, hozzásegítünk, hogy magabiztosan a legmodernebb eszközökkel kezelhesd a pácienseket.
Jelentkezz, ha modern környezetben tenni akarsz a páciensekért és ha szíved ügye az elköteleződés.
Cserébe hosszú távú, biztos szakmai karriert, állandó fejlődési lehetőséget és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.”

Amit kínálunk:
– Kiemelkedő fizetés (% alapú)
– Magas színvonalú munkakörülmények
– Komoly szakmai fejlődési lehetőség
– Szakmai specializálódás lehetősége
– Stabil cégháttér, fiatalos, jó hangulatú csapat
– Profi, jól szervezett recepciós és back office csapat

Elvárások:
– Angol nyelv
– Szakmai felkészültség és nyitottság az új megoldásokra

Munkáltató:
– Magic Dental Kft.
– Hliva Mercédesz
– info@magicdental.hu
– 06307555520

Munkaerő igény:
– PhD hallgató, diplomás
– FOK VI.
– Angol

Honorárium:
egyéni

Elküldendő mellékletek:
CV, motivációs levél, egyéb

Egyéb:
Kedves Fogorvosok!
Lehetőség van honlapra is fel kerülni, ahol több páciens is meg tudja ismerni a munkátokat!
Rendelő bérlésre is lehetőség van!
Keressetek bizalommal további információért!

Üdvözlettel,
Hliva Mercédesz Magic Dental Kft.