Azon hallgatók megbecsülésére, akik a tanév végével is segítik a járvány elleni harcot, a Hallgatói Önkormányzat a lejárt helyett újból kiírja a Járványügyi ösztöndíjat, melynek A típusa változatlanul megy tovább emelt napidíjakkal, az S típussal pedig az Egyetemen belüli SBO-n, valamint oltópontokon végzett munkát kívánjuk honorálni.

Szerk.: a 69/2021.(IX.13.) SE HÖK Elnök sz. határozattal módosult a pályázati kiírás, így 2021. szeptember 13-tól levelező tagozaton tanuló hallgatók is jogosultak az A és az S típusú ösztöndíjra is.

Kiegészítés (2021. dec. 23.): az aktuális pályázati információk és a kiírás a Járványügyi ösztöndíj tájékoztató oldalon érhető el.

A pályázati kiírás 2021. szeptember 13-i verzóját részleteiben az alábbi dokumentumban olvashatjátok: