Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. szeptember 22.
390536 Összes oltás
A letöltési linkek belépés után láthatók!

Kérjük, ne a NEPTUN azonosítóját használja a bejelentkezéshez, ha mégis ezt teszi, akkor a webhely ideiglenesen zároljhatja Önt érvénytelen bejelentkezés miatt.
Az 'educatio' felhasználónévvel kell bejelentkeznie. Kérjük, további részletekért forduljon oktatójához.

Tantárgykód: AOKANT461_4M (E-H csoportok)

Előadások

Száma Címe (előadó) Dátum Letöltés
1. Az arckoponya térségei és tartalmuk.
A. carotis externa, n. trigeminus ágrendszere. – ALTDORFER
2020.02.05. Letöltés
2. A nyaki fasciák és terek topográfiája, klinikai
jelentősége. Keresztmetszeti anatómia. – BARNA