Iskolánk tanulói részt vettek a Kossuth Zsuzsanna Nemzeti Egészségügyi Szakképzési Versenyen. Az országos döntőbe jutottak: Győrffy Bianka 11.o tanuló ápolástan Kinka Petra 12.o tanuló sebészet Sinka Virág 12.o tanuló sebészet Vitéz Anna 12.o tanuló sebészet Hajdú Bálint 12.o tanuló sebészet Gál Anita 12.o tanuló sebészet Vedres Szabrina 12.o tanuló sebészet Polónyi Renáta 12.o tanuló sebészet A verseny közben nagy volt az izgalom, bátorítottuk őket, de már igazán büszkék voltunk, hogy sikerült idáig eljutniuk!A verseny győztesének kihirdetésekor kitörő örömmel fogadtuk az Országos II. helyezést elért Hajdú Bálint és III. helyezést elért Kinka Petra nevét. Igazán elmondhatatlan öröm és büszkeség iskolánknak!

3kép