A Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal meghirdette, az „Innováció az Én szakmámban!” című pályázatot a szakképző intézményekben tanulók számára. Célja volt, hogy a pályázó tanuló egy szakmanépszerűsítő kisfilmen, vagy a szakma egy termékén keresztül, saját szemszögéből, innovatív módon szemléltesse tanult szakmájának szépségeit.

Az ország valamennyi szakképző intézetéből 145 beérkezett pályamű vett részt a különböző hivatásokat bemutató rövid videós innovatív anyaggal.

Iskolánk Tanulója Kovács-Kalmár Attila Regő 10 B osztályos tanuló sikerrel pályázott az ápolói szakmát bemutató videóval.

A nyertes pályaműér kapott oklevelet és tárgyjutalmat az NSZFH elnöke adta át egy nívós rendezvény keretében!