A Semmelweis Egyetem négy rendezvénnyel ünnepelte névadója, Semmelweis Ignác születésének 205. évfordulóját, valamint a magyar egészségügy napját június 30-án. Három helyszínen koszorúzásokkal és köszöntőkkel emlékeztek meg Semmelweis Ignácról, majd a programsorozat zárásaként a Nagyvárad téri Elméleti Tömbben rendezett díszünnepségen csaknem 200 egyetemi polgár vehetett át elismeréseket és kinevezéseket.

Intézményünk három dolgozóját is a díjazták az ünnepségen, gratulálunk az elismerésekhez!
Dr. Fehér Lászlóné a Semmelweis Egyetem Kiváló Szakdolgozója kitüntetésben részesült. Balogh Anna és Somogyi István a 2023-as év Kiváló dolgozójának járó kitüntetést vehették át.

4kép

Az egész napos rendezvényről készült összefoglalót a  Semmelweis Egyetem honlapján olvashatják.