30794/GFIVGÜI/2024

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája

pályázatot hirdet

projektmenedzser asszisztens

munkakör betöltésére.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

• A Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika tudományos projektjeinek lebonyolításában való aktív részvétel;
  • a klinikai tömb projekt-portfóliájáért felelős projektmenedzser munkájának adminisztratív támogatása, pénzügyi és szakmai megvalósításhoz kapcsolódó dokumentumok naprakész adminisztrációja;
  • a projektekhez kapcsolódó papír alapú és elektronikus dokumentumok naprakész adminisztrációja, iratkezelés;
  • a projekthez kapcsolódó dokumentumok, szerződések és jelentések elkészítésében való részvétel.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• felsőfokú iskolai végzettség;
  • strukturális alapokból származó, illetve hazai finanszírozású pályázati keretrendszerek ismerete és ezek megvalósításához kapcsolódó releváns, legalább 3 év tapasztalat;
  • pályázati projekt pénzügyi feladataiban szerzett jártasság, szemléletmód;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • MsOffice programok magabiztos használata (elsősorban: Excel, Word, PowerPoint);
  • precíz, megbízható, önálló munkavégzés, határidő tartás;
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • jó problémamegoldó és szervező készség;
  • analitikus gondolkodás, folyamatok átlátásának képessége;

Előnyt jelent:

• hasonló munkakörben szerzett, tudományos kutatási projektek megvalósításához kapcsolódó szakmai tapasztalat;
  • pályázati projektekhez kapcsolódó szakmai angol nyelvtudás;
  • H2020/Horizon Europe keretrendszer ismerete;

Amit kínálunk:

• teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • stabil munkahely
  • kellemes munkakörnyezet a belvárosban kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

Családbarát munkahely vagyunk:

• ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

Munkavégzés helye:

XII. ker. Budapest, Városmajor utca 68.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk 2024. április 07-ig hivatkozási szám megjelölésével: 30794/GFIVGÜI/2024.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.