17501/BKTI/2024

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézete

pályázatot hirdet

takarító / takarítónő

(6 órás részmunkaidő)

munkakör betöltésére.

Feladatok:

• az épületben lévő irodák, mellékhelyiségek, laborok, folyósók, tantermek takarítása

Elvárások:

• lelkiismeretes munkavégzés
  • precizitás
  • felelősségtudat
  • csapatszellem
  • terhelhetőség

Előnyt jelent:

• 1-3 éves releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

• megegyezés szerinti bér
  • Cafeteria (SZÉP kártya, Iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • stabil, kiszámítható nagyvállalati háttér
  • belvárosi munkahely, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

Munkaidőre vonatkozó információ:

• részmunkaidős lehetőség: 6 óra/nap

Munkavégzés helye:

1085 Budapest, Üllői út 26.

Semmelweis Egyetem, Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézete

Családbarát munkahely vagyunk:

• ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk hivatkozási szám megjelölésével: 17501/BKTI/2024.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!