51307/GFIVGÜI/2023

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

ÁOK Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika,
Kísérletes és Sebészeti Műtéttani Tanszéke

pályázatot hirdet

tanársegéd

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozott idejű munkaviszony (2026. augusztus 31.), 3 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1089 Budapest, Nagyvárad tér 4.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

• oktatási és kutatási tevékenységgel kapcsolatos feladatok ellátása
  • a graduális oktatásban való részvétel magyar és angol nyelven
  • posztgraduális oktatásban való részvétel
  • szakorvosi-, továbbképzési-, valamint tanfolyamok oktatásában való részvétel
  • a tanszék TDK és demonstrátori hallgatóival kapcsolatos feladatok ellátása

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• általános orvos/állatorvos/biológus osztatlan vagy MsC diploma
  • megkezdett PhD tanulmányok vagy PhD fokozat
  • angol nyelv aktív ismerete, középfokú nyelvvizsga megléte
  • legalább 2 év gyakorlati ismeret vagy PhD fokozat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség

Előnyt jelent:

• német nyelv ismerete
  • Neptun rendszer ismerete
  • Moodle rendszer ismerete

Mit kínálunk?

• cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • Családbarát Egyetem program keretében kulturális kedvezmények, egészségügyi programok, óvodai, bölcsődei elhelyezés, gyermek napközis táborok tanítási szünetekben
  • folyamatos fejlődés és támogatás
  • stabil munkahely
  • belvárosi munkahely, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz
  • végzettség / képzettség másolata
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)
  • Az MTMT rendszeréből kinyomtatott tudományos lista és tudománymetriai táblázat (az Egyetem Központi Könyvtára által hitelesítve). A Központi Könyvtárnak 10 munkanapra van szüksége a hitelesítés elvégzésére, mely időt kérünk figyelembe venni a felterjesztések Emberierőforrás-gazdálkodási Főigazgatóságra történő megküldéskor. (A hitelesítés menetéről https://lib.semmelweis.hu/publist-hitelesites honlapon tájékozódhat.)
  • Igazolás a doktori képzés megkezdéséről.

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk hivatkozási szám megjelölésével: 51307/GFIVGÜI/2023.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.