Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

pályázatot hirdet

GASZTROENTEROLÓGUS SZAKORVOS

pozíció betöltésére.

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?
  • Szakmai tudása, gyakorlata és kompetenciája szerint végzi a gasztroenterológus szakorvosi tevékenységeket.
  • Munkaidőben a fekvőbeteg osztályon biztosítja a betegek ellátását, illetve munkaidőn túl részt vesz az ügyeleti rendszerben behívós ügyeletesi minősítésben.
  • Endoszkópos vizsgálatok elvégzése mellett a gasztroenterológiai járóbeteg szakellátásban is végez szakorvosi munkát.
  • Munkája során szakmai kommunikációt folytat a beteggel és hozzátartozójával.
  • Egészségügyi dokumentációt vezet az érvényben lévő jogszabályban meghatározott előírások szerint.
Milyen kollégát keresünk?
  • orvosdoktori diploma,
  • gasztroenterológiai szakvizsga,
  • 5 éves gasztroenterológiai osztályon eltöltött munkavégzés,
  • stabil endoszkópos készség,
  • közép vagy emelt szintű angol vagy német nyelvvizsga,
  • angol vagy német szaknyelvi nyelvvizsga (ajánlott: B2 szint)
  • Microsoft Windows, Excel, PowerPoint MedSolution, illetve PAX rendszerek ismerete.
Milyen kompetenciák szükségesek a munkakör betöltéséhez?
  • Empatikus hozzáállás a kollégákhoz és a betegekhez
  • Jó kommunikációs készségek alkalmazása
  • Rugalmasság
  • Problémamegoldó készség
  • Fejlődőképesség
Mit kínálunk?
        • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség),
        • biztos munkahely.

Családbarát munkahely vagyunk:

• saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozók gyermekei számára,
        • üdülőinkben kedvezményes áron nyújtunk kikapcsolódást dolgozóink és családtagjai számára,
        • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk,
        • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk,
        • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára,
        • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport),
        • további családbarát szolgáltatásainkról a https://semmelweis.hu/csaladbarat/  honlapon olvashat.
Egyéb pályázati feltételek:
      • szakmai önéletrajz,
      • végzettséget és/vagy képzettséget igazoló okiratok,
      • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy a pályázatban szereplő adatokat a jogszabályokban és Szervezeti és Működési Szabályzatban felhatalmazott személyek, testületek megismerhessék.
A jogviszony időtartama:
      •  határozatlan idejű munkajogviszony, 3 hónapos próbaidő
Foglalkoztatás jellege:
      • teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
      • 1083 Budapest, Tömő utca 25-29.

Jelentkezését a palyazat.human@semmelweis-univ.hu címre várjuk, 2023. augusztus 15-ig a hivatkozási szám megjelölésével: 42224/PBI/2023