59184/AONO/2023

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikája

pályázatot hirdet

adminisztratív munkatárs

munkakör betöltésére.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?
  • Kézbesítési folyamatok napi szintű ellátása az Egyetem épületei között (papír alapú iratok előkészítése, központi postázóba és szakterületekhez, alkalmanként küldő címzettekhez történő oda- és visszajuttatása).
  • Az irattározással kapcsolatos adat- és információ szolgáltatási feladatok végrehajtása.
  • Parkolás teljes körű ügyintézése, regisztráció, letiltás, aktiválás, havi kimutatások készítése.
  • Általános adminisztrációs feladatok ellátása, iratkezelés, iktatás, szkennelés.
  • Iratok előkészítése adatszolgáltatásokhoz.
  • Semmelweis Egyetemen belüli kapcsolattartás, együttműködés az igénylő és szakértő szervezeti egységekkel.
A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
  • érettségi bizonyítvány megléte
  • MS Office (Word, Excel) ismerete
  • önálló felelősségteljes munkavégzés
  • megbízhatóság, precizitás
  • gyors reagálási készség
  • jó kommunikációs és együttműködési készség
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség
Mit kínálunk?
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • Családbarát Egyetem program keretében kulturális kedvezmények, egészségügyi programok, óvodai, bölcsődei elhelyezés, gyermek napközis táborok tanítási szünetekben
  • stabil munkahely
  • összetartó, segítőkész csapat
A jogviszony időtartama:

határozott idejű munkajogviszony (2 év), 3 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1082 Budapest, Üllői út 78/A

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • önéletrajz
  • végzettség / képzettség másolata
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk 2023. július 15-ig hivatkozási szám megjelölésével: 59184/AONO/2023.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.