52722/KMBTI/2023

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Biztonságtechnikai Igazgatóság, Vagyonvédelmi Osztálya

pályázatot hirdet

technikai-védelmi csoportvezető

munkakör betöltésére.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?
  • Az egységes egyetemi beléptető- és videós megfigyelő rendszerek folyamatos, üzemszerű működtetésének biztosítása, új eszközök rendszerbe illesztése, rendszerek programozása, hibajavítások.
  • Az egységes egyetemi belépési engedélyek kiadásának és nyilvántartásának biztosítása.
  • Az egyetemi telepek gépjárműforgalmának, parkolásának általános szabályozása és ellenőrzése.
  • Javaslattétel az elektronikai-, mechanikai vagyonvédelmi rendszerek komplex, szakszerű, hatékony és költségtakarékos kialakítására.
  • Szakmai tanácsadás az egyes szervezeti egységek képviselői számára.
  • A Technikai-védelmi csoport napi munkájának szervezése, kiadása, ellenőrzése.
  • A csoport munkájáról beszámoló készítése
  • Szakmai segítség az elektronikus vagyonvédelmi közbeszerzési pályázatok kiírásában, lebonyolításában.
A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
  • felsőfokú végzettség (biztonságtechnikai).
  • elektronikus és mechanikus vagyonvédelmi rendszerek üzemeltetésében szerzett elméleti és gyakorlati tapasztalat
  • pontosság, precizitás
  • határozott fellépés, jó konfliktuskezelő képesség
  • megbízhatóság, szervezeti lojalitás
  • önállóság, jó szervezőképesség
  • jó helyzetfelismerő képesség, jó kommunikációs képesség
  • jó szervezőképesség
  • jó stressztűrő képesség, terhelhetőség
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség
Előnyt jelent:
  • Kantech beléptető rendszerrel, behatolásjelző rendszerekkel, integrált videós megfigyelő rendszerekkel, mechanikus és elektronikus főkulcsos rendszerekkel kapcsolatos követelmények ismerete
  • Hikvision video megfigyelő rendszerek ismerete
  • riasztó távfelügyeletek működésével, szervezésével kapcsolatos szakmai tapasztalat
  • biztonságtechnikai tervező, szerelő végzettség
  • biztonságszervező végzettség
  • angol vagy német nyelv alapfokú ismerete
  • angol vagy német „C” típusú nyelvvizsga
  • gépjárművezetői engedély
Mit kínálunk?
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • Családbarát Egyetem program keretében kulturális kedvezmények, egészségügyi programok, óvodai, bölcsődei elhelyezés, gyermek napközis táborok tanítási szünetekben
  • folyamatos fejlődés és támogatás
  • stabil munkahely
  • összetartó, segítőkész csapat
  • belvárosi iroda, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel (10 perc séta a 3-s metró és a 4-es, 6-os villamos Corvin-negyedi megállójától)
A jogviszony időtartama:

határozatlan idejű munkajogviszony, 3 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1083 Budapest, Illés utca 15., valamint a Semmelweis Egyetem teljes területe

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • önéletrajz
  • végzettség / képzettség másolata
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk
2023. július 12-ig
hivatkozási szám megjelölésével: 52722/KMBTI/2023.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.