Munkakör:
– donorvizsgáló orvos
– 7400 Kaposvár, Áchim András utca 2.
– teljes munkaidő/részmunkaidő

A gyógyszeriparban 13 éve stabilan és tőkeerősen működő, rendkívül dinamikusan növekvő Plazmaszolgálat Kft. modern infrastruktúrájú kaposvári Plazma Pontjába donorvizsgáló orvos munkakörbe munkatársat keres.

FELADATAI:

  • Plazmaadók (donorok) fizikális vizsgálata, plazmaadásra való alkalmasság megítélése és rendszeres ellenőrzése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
  • Vérkép és vitális paraméter értékek kiértékelése
  • Plazmaferezis során orvosi felügyelet biztosítása

ELVÁRÁSOK:

  • Általános orvosi diploma, érvényes orvosi működési engedély
  • Szakvizsga nélküli orvosok jelentkezését is várjuk
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidőben és részmunkaidőben mellékállásként is végezhető munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Szakmai megbecsültség, hosszú távú stabilitás

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben és/vagy területen szerzett releváns tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kaposvár

JELENTKEZÉSI LINK:

Munkáltató:
– Plazmaszolgálat Kft.
– 2045 Törökbálint, Torbágy utca 15/A
– Zadravecz Anett
– zadravecz.anett@plazmaszolgalat.hu
– 06203425890

Munkaerő igény:
– PhD hallgató, diplomás
– Nem szükséges szakvizsga

Honorárium:
fix bérezés

Pályázati időszak vége:
2023-09-30

A jelentkező által elküldendő mellékletek:
CV, motivációs levél