Munkakör:
– TDK munka
– Semmelweis Egyetem, II. sz. Gyermekklinika
TDK munka

– Adatgyűjtés, Excel táblázat kezelés, adatok kielemzése.

“Sziasztok!

Szeretnénk felhívni figyelmeteket egy gyerekgyógyászati TDK témára.
A Semmelweis Egyetem II. számú Gyermekklinika, Dr. Constantin Tamás vezette Reumatológiai/immunológiai munkacsoportja új, PIMS/MIS-C-vel érintett gyermekek kutatásához keres TDK-hallgatót.

Nagyon aktuális és magas színvonalú kutatásról van szó.

Amennyiben érdekel a gyermekgyógyászat és/vagy az immunológia, illetve szeretnél egy lelkes, segítőkész munkacsoport kutatásába bekapcsolódni, akkor felhívnánk a figyelmed erre a lehetőségre:

A munkacsoport kutatásának célja az I. és II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinikán gondozott, valamint 2022. márciusától
működő koronavírus-fertőzéshez köthető sokszervi gyulladáson (PIMS/MIS-C) átesett gyerekek felülvizsgálatára szakosodott ambulancián jelentkező további PIMS betegek összegyűjtése. Terveink között szerepel teljes exom szekvenálás elvégzése a betegek vérmintájából, illetve a betegek kardiológiai utánkövetésének kialakítása, mely a Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet együttműködésével valósulna meg.
Témavezető: Dr. Constantin Tamás

Kérdés esetén keresd: dr. Lengvári Lilla, lengvari.lilla@gyerekklinika.com, 06208259440.
Reméljük hamarosan találkozunk!”

Munkáltató:
– Dr. Constantin Tamás
– 1094 Budapest, Tűzoltó u 7-9
– dr. Lengvári Lilla
lengvari.lilla@gyerekklinika.com
– 06208259440

Munkaerő igény:
– egyetemi hallgató
– ÁOK, III., IV., V.
– angol

Honorárium: