Munkakör:
– Kardiológus szakasszisztens
– Budapest, Törökvész út 87-91, 1025
– teljes munkaidő
“Budán a II. kerületben, decemberben nyíló, magán járóbeteg szakrendelőbe keresünk kardiológiai szakasszisztens kollégát.

Teljes és részmunkaidős álláslehetőség! Korrekt piaci bérezést, stabil és hosszútávú együttműködést és összetartó csapatot biztosítunk!

Elvárások: érvényes MESZK-kártya, aktív működési nyilvántartás, emelt szintű szakképesítés, egészségügyi szakirányú végzettség: kardiológia vagy kardiológiai és angiológiai szakasszisztens.

Főbb feladatok: páciensek fogadása, szakorvos melletti szakasszisztensi feladatok ellátása, EKG készítés, közreműködés Holter- ABPM- és terheléses vizsgálatokban, Betegvizsgálattal kapcsolatos dokumentációk elkészítése.

Jelentkezés végzettséget igazoló dokumentummal és önéletrajzzal: info@medical.iqb.hu

Munkáltató:
– IQB Medical
– 1025 Budapest, Törökvész út 87-91.
– Gudovics Tatyjána
– gudovics.tatyjana@medical.iqb.hu
– 06301145557

Munkaerő igény:
– diplomás
– angol (előny)

Honorárium:
órabér

Pályázati időszak vége:

A jelentkező által elküldendő mellékletek:
CV, egyéb