Kedves Hallgatók!

A Semmelweis Egyetem Hallgatói Önkormányzatával 2019 őszén szeretnénk az Egyetemen egy új szakkollégiumot alapítani – most Neked is van lehetőséged jelentkezni!

Miért érdemes jelentkezni?
Egy szakkollégium sokat jelenthet tagjai életében: közösség, tehetséggondozó, tanulókör és diákszervezet. A szakkollégium segíti tagjait a fejlődésben, illetve abban, hogy célokat tűzzenek maguk elé és el is érjék azokat, de felkészíthet egyes fontos, mindenkit érintő kérdésekre, helyzetekre is. A Semmelweis Ignác Szakkollégium tagjaként részt vehetsz az egyetemi kurrikulumot kiegészítő hasznos kurzusokon, konferenciákon, képzéséken, szakmai látogatásokon. A közösség részeként életre szóló kapcsolatokat építhetsz, élményeket szerezhetsz akár egy-egy közös táborban, csapatépítőn, akár a mindennapokban.

Ki jelentkezhet?
Bárki, aki a Semmelweis Egyetem aktív státuszú jogviszonnyal rendelkező hallgatója.

Hogyan lehetsz a szakkollégium tagja?
Küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet a hok.elnok@semmelweis-univ.hu címre.

Az alábbiakat mindenképpen tüntesd fel:

• Kar

• Évfolyam(2019 őszétől)

• Telefonszám

• Tanulmányi átlag 2018/2019-es tanév I. és II. félévében
  • Végeztél valaha tudományos munkát?
    Amennyiben igen, fejtsd ki, mivel foglalkoztál!

• Sportoltál valaha versenyszerűen?
    Amennyiben igen, mikor, mely sportágban és milyen eredményeket értél el?

• Miben tartod magad a legtehetségesebbnek?

• Miért szeretnél a szakkollégium tagja lenni?

A jelentkezőket a Felvételi Bizottság bírálja el. A kiválasztott jelentkezőket felvételi beszélgetésre hívjuk be, amelyről e-mailben értesítünk.

Jelentkezési határidő: 2019. Október 10.

Kérdés esetén írjatok bátran e-mailt a megadott címre!

Szeretettel várunk minden leendő SISZK-tagot!

Üdvözlettel:
SE HÖK