Kedves Hallgatók!

Tájékoztatunk Benneteket, hogy 2019. június 20-án (csütörtök) a Semmelweis Egyetem legfelső döntéshozó testülete, a Szenátus a tanév utolsó ülését tartja. A testületben több hallgatói szenátor mandátuma is lejár a képviselők diplomaszerzésének köszönhetően. Örömünkre szolgál tudatni Veletek továbbá, hogy a korábbi egyeztetéseink eredményeként a Szenátus hallgatói tagjainak létszáma az eddigi 9 főről 11 főre emelkedik, amely a törvényben biztosított lehetőségeink teljes mértékű kiaknázását jelenti, vagyis a Szenátus immáron 25%-át hallgatói érdekképviselet teheti majd ki. Az említett okok miatt 2019. június 18-án (kedd) a Hallgatói Önkormányzat Küldöttgyűlése ülést tart, hogy a megüresedő és újonnan keletkezett szenátori székeket új képviselőkkel töltse fel. Mind az újonnan megválasztásra kerülő, mind a már hivatalban lévő hallgatói szenátorok elsődleges célja a hallgatói érdekek érvényesítése és védelme lesz a következő tanév során is.

Bizalmatokat köszönve:

Semmelweis Egyetem Hallgatói Önkormányzat