Pályázatleadási határidő módosult január 10-ére!

Sziasztok!

Az ősz folyamán végeztünk egy felmérést azzal kapcsolatban, hogy mennyire vagytok elégedettek az egyetem jelenlegi kabalaállatával.

A kérdőív kapcsán beérkezett visszajelzések alapján úgy ítéltük, hogy érdemes útjára indítani a projektet – ezúton is köszönjük szépen a részvételt és a visszajelzéseket!

Ennek szellemében szeretnénk pályázatot hirdetni, amelynek keretében megtervezhetitek a következő kabalaállatot, ami reményeink szerint sokáig fogja még képviselni az egyetemünket.

A beküldött munkának a következőket kell tartalmaznia:

– Bemutatkozás, elérhetőségek
– Rövid leírás az elkészült pályamunkáról, amiben leírjátok, hogy mi képezte az alapját a terveiteknek
– Részletgazdag tervrajz A4 és A5 méretben (lehetőleg digitalizált)
– 5×5 cm nagyságú sablon, amiből matricát lehet gyártani

A pályázatoknak természetesen meg kell felelnie az általános társadalmi és egyetemi normáknak – ezekre kérlek figyeljetek oda a tervrajz elkészítésekor (kérdéseitekkel kapcsolatban állunk rendelkezésetekre).

Az általatok beküldött pályamunkákat (amennyiben megfelelnek a fent nevezett követelményeknek) szavazásra fogjuk bocsájtani a hallgatóság körében, és a legtöbb szavazatot kapó lesz a győztes.

Természetesen díj nélkül nem verseny a verseny, így a következő juttatásokban részesül a nyertes pályamunka beküldője:

– Plakátokon és szórólapokon fog díszelegni a munkád, amit mindenki láthat
– Páros belépő a Medikus Kupa idejére
– Egyéb szponzorációs ajándékok

Ezen felül minden érdemi pályázatot beküldő hallgatót díjazni fogunk!

Beküldési határidő: 2018.01.10.
Email cím: hok@semmelweis-univ.hu
Tárgy: Kabalaállat pályázat

Hajrá, jó tervezést kívánunk!

HÖK