Várjuk pályázatod, ha az egyetemek közötti legrangosabb megmérettetés szervezőjeként látod magad a következő egy évben!

Néhány fontos részlet: A nyertes pályázó a Hallgatói Önkormányzat Sportreferensével fog együtt dolgozni, hogy a következő Medikus Kupa legyen az eddigi legjobb!

Feladataid közé fog tartozni többek között
1) a szállások és a sporthelyszínek lebeszélése, biztosítása;
2) a sportolók és a szurkolók utaztatása/irányítása/mozgatása;
3) az esti bulik megszervezése;
4) az esemény hirdetése minden létező csatornán;
5) továbbá kapcsolattartás és folyamatos egyeztetés a társegyetemekkel.

Mindenképpen tapasztaltabb, a rendezvényszervezésben rutinos jelentkezőt várunk! A munka kora ősszel indul, és a határidő közeledtével lesz egyre több a feladat. (Úgy számolj, hogy március-áprilisban nagyon elfoglalt leszel!)

Jelentkezni október 8-ig tudsz, ötleteid, elképzeléseid írásos bemutatásával és önéletrajzod elküldésével a hok.elnok@semmelweis-univ.hu és az sehokeb@gmail.com email címekre!

A pályázattal kapcsolatos kérdéseddel bátran fordulj hozzánk a fenti email címeken.

Üdvözlettel,

SE HÖK