Örömmel értesítünk Benneteket, hogy a SE HÖK májusi választásait követően 2016. július elsején sikeresen lezajlott az SE Általános Orvostudományi Kar Hallgatói Önkormányzatának alakuló ülése.

A megújult 27 fős Részönkormányzati Választmányról, a megválasztott tisztségviselőkről és a megalakult bizottságokról minden fontos információt megtalálhattok megújult és folyamatosan frissülő honlapunkon!

Szeretnénk Benneteket minél inkább arra ösztönözni, hogy konstruktív meglátásaitokkal, felmerülő problémáitokkal bizalommal forduljatok hozzánk. Ennek érdekében igyekszünk minél több hivatalos fórumot biztosítani számotokra arra, hogy biztos forrásból tájékozódhassatok és meglátásaitok nyitott és figyelő fülekre találjanak!

Tanulmányi kérdésekkel, észrevételeitekkel, vagy felmerülő problémáitokkal keressétek bátran az Oktatási Bizottságot, kijelölt évfolyamfelelőseiteket pedig személyesen is felkereshetitek.

Szociális kérdésekben forduljatok bátran a SE ÁOK HÖK Diákjóléti Bizottságához!