Kedves Hallgatótársaim!
Szeretnék köszönetet mondani mindnyájatoknak, akik 2013. június 7-én, pénteken részt vettetek a Hallgatói Önkormányzat által szervezett közös, árvízi védekezésben a Duna partján, bizonyítva az összefogás és a tenniakarás erejét a fővárosunkat sújtó nehézségek idején is.
Külön köszönöm annak a szép számú külföldi diákoknak a segítségét, akik ezzel is kifejezték az őket vendégül látó ország iránt érzett felelősségtudatukat!
Mivel az árvíz még nem múlt el, szeretnék mindenkit emlékeztetni Dr. Major László biztonságtechnikai és logisztikai igazgató felhívására: Ha úgy gondolod, hogy a vizsgák függvényében vállalni tudod az árvíz sújtott területeken történő egészségügyi jellegű segítségnyújtást, jelentkezz a bazsozsanett@kkt.sote.hu címen, vagy a 20/663-2917-es telefonszámon.
Vámosi Péter
elnök