A Semmelweis Egyetemről I. helyezést ért el Szabó Kitti V. évfolyamos fogorvostanhallgató, Dr. Kulin Réka, a Gyermekfogászati és Fogszabályzási Klinika dolgozója pedig III. helyezett lett a Dental World “Győztesek győztese” Fogfelépítő versenyen.

A megmérettetésen ötödéves hallgatók, illetve frissen végzett fogorvosok vettek részt október 11-13. között. A  XVIII. Dental World keretein belül, a Magyar Esztétikai és Restauratív Fogászati Társaság (MERT) ajánlásával és a Szegedi Tudományegyetem fővédnökségével rendezett versenyre minden egyetem 3-3 főt delegálhatott. A Semmelweis Egyetem három indulója közül ketten dobogós helyen végeztek. Szabó Kitti V. évfolyamos fogorvostanhallgató I. helyezést ért el, Dr. Kulin Réka, a Gyermekfogászati és Fogszabályzási Klinika dolgozója pedig III. helyezett lett. A versenyzőket Dr. Simon Botond, a Konzerváló Fogászati Klinika munkatársa készítette fel a megmérettetésre.

Forrás: Konzerváló Fogászati Klinika
Fotó: Dental World