Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2022. szeptember 19.
538395 Összes oltás

A pályázat eredménye a 2021/2022 2. szemeszterben:

50.000 Ft ösztöndíjban részesül:

Sommer Péter
Gémesi Márk
Kovács Dávid Tamás
Frei Tamás
Kamocsai Marcell

Békési Dániel

Kosárlabda:
Gangl Kinga Fruzsina
Jankó Árpád

100.000 Ft ösztöndíjban részesül:

Csapodi János
Iván Károly
Gyöngyösi Boldizsár

150.000 Ft ösztöndíjban részesül:

Németh Domonkos

Ilyés Laura Vanda

Gratulálunk a nyertesekenek!

A pályázat eredménye a 2021/2022 1. szemeszterben:

50.000 Ft ösztöndíjban részesül:

• Sommer Péter
  • Gyöngyössi Boldizsár
  • Gémesi Márk
  • Kovács Dávid Tamás
  • Frei Tamás
  • Kamocsai Marcell
  • Iván Károly

Labdarúgás:

• Tislér Géza
  • Székely Marcell

Röplabda:

• Csendes Eszter

Kézilabda:

• Nagy Mirtill
  • Bene Viktória

100.000 Ft ösztöndíjban részesül:

• Csapodi János

150.000 Ft ösztöndíjban részesül:

• Németh Domonkos

• Ilyés Laura Vanda

Gratulálunk a nyerteseknek!

Pályázati kiírás:

A pályázat kiírója: Dr. Merkely Béla rektor
A pályázat benyújtásának határideje: 2021. november 21. 18:00
A pályázat benyújtásának módja: kizárólag elektronikus úton a Neptun              rendszerben
A pályázatra rendelkezésre álló keretösszeg: 5 000 000 Ft (5 hónapon át havi 1 000 000  Ft)
Az elnyerhető támogatás összege: havi 50 000 Ft vagy 100 000 Ft vagy 150 000 Ft  5 hónapon át folyósítva

A pályázat részletes leírásahttp://www.semmelweis.hu/sportkozpont és a
https://semmelweis.hu/hok/palyazatok/ oldalon található.

A pályázat benyújtásához szükséges dokumentáció:
– Semmelweis Egyetem hallgatói jogviszony igazolása az aktív hallgatói jogviszonyról
– Semmelweis Egyetem Sport Klub tagság igazolása (szakosztályi díjról befizetési
bizonylat)
– egyetemi bajnokságban történt szereplés igazolása (jegyzőkönyv)
– sportpályafutást bemutató önéletrajz (személyes adatokkal, e-mail címmel, évfolyam,
kar, neptun kód megadásával)
– motivációs levél
– szakosztályi edző és/vagy szakosztályvezető ajánlása

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. november 30.

A bíráló bizottság összetétele:

elnöke: Dr. Bánhidy Ferenc általános rektorhelyettes,

tagjai: Várszegi Kornélia,
             Takács Félix

Az értékelés szempontjai:

a bizottság a beadott dokumentumok alapján sorrendet állít fel az edzéseken, valamint az egyetemi bajnokságban nyújtott kiemelkedő teljesítmény és az edzői/szakosztályvezetői ajánlás alapján.

A 150 000 Ft összegű juttatás odaítélésének feltétele az első vagy másodosztályú versenysorozatban igazolt –akár korábbi – szereplés, vagy egyetemi bajnokságon – 1-3.      helyezést, vagy a bíráló bizottság szakmai megítélése szerinti kiemelt versenyszámban további helyezést elérő – eredménnyel záruló részvétel

A díjazottak száma:

a rendelkezésre álló keret erejéig állapítható meg, de a bizottság a beérkezett pályázatok alapján dönthet úgy, hogy nem használja fel a teljes keretösszeget

A díjazottak értesítése:

a Neptun rendszerben, kizárólag elektronikus úton.  A díjazottak listájának közzététele az Egyetem a Testnevelési  és Sportközpont honlapján a díjazottak nevét és a megállapított ösztöndíj mértékét nyilvánosan közzéteszi.

Az ösztöndíj kifizetése:

A bíráló bizottság a pályázat elbírálásától számított 3 napon belül a pályázat eredményéről értesíti az Oktatási Hálózat- irányítási Igazgatóságot, amely a TJSZ 5/B.§     figyelembevételével gondoskodik a bíráló bizottság döntése szerinti ütemezésben és összegben a hallgató részére történő kifizetésről, azzal, hogy havonta legkésőbb a tárgyhónap 10. napjáig a sportolói ösztöndíjat ki kell fizetni a hallgató részére. Amennyiben a pályázat lebonyolítása alapján jelen bekezdéstől eltérő kifizetésre van szükség, az Oktatási Hálózat-irányítási igazgatóság a döntés megérkezésétől számított 15 napon belül gondoskodik a sportolói ösztöndíj kifizetéséről a hallgató részére.

A pályázattal kapcsolatban felmerült kérdésekkel forduljanak Várszegi Kornélia Testnevelési és Sportközpont igazgatóhoz: varszegi.kornelia@semmelweis-univ.hu