Szakképző intézményünk tanulói ismét sikeresen szerepeltek versenyeken!

Még újabb sikerek (2024.04.12.)

Lezárult az „Így írunk mi a Hatkerben!” kerületi szépírói verseny, amelyet már 7. alkalommal írt ki az Eötvös10-et üzemeltető Terézvárosi Kulturális Közhasznú Nonprofit Zrt.

Iskolánkból Póschné Lehotai Erzsébet tanítványai közül hat tanuló küldött be pályamunkát.

Kis Zsófia, 11.B osztályos tanuló 1. helyezést ért el a 9-12. évfolyamosok próza kategóriájában,  Horváth Linett 3. lett! Mindketten novellával pályáztak.

Kiss Zsófia alkotása az Eötvös10 honlapján (www.eotvos10.hu) a díjátadó napjától (2024.04.12.) megtalálható lesz.

Legújabb siker (2024.03.25.)

A Kossuth Zsuzsanna Nemzeti Egészségügyi Szakképzési Verseny, Belgyógyászat és ápolástana ismeretkör döntőjében Fekete Miklós R-12.C osztályos tanuló 3. helyezést ért el!

Újabb siker (2024.03.02.)

Az Implom-verseny Kárpát-medencei döntőjében a szakgimnáziumtechnikum kategóriájában Takáts Zsófia 12.B osztályos pedagógia ágazatos tanulónk 3. helyezést ért el. A maximális 200 pontból 170 pontot, 85%-ot ért el.
Felkészítő tanára Dr. Taskó-Gasparics Judit volt!

Vajda-Fekete Csenge, Monok Balázs és Urbán Zsófia, 2/14.Gym osztályos tanulóink az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutottak a Rehabilitációs terapeuta (Gyógymasszőr szakmairány) szakmában.

Pintér Ádám 11.C osztályos tanuló pedig a “Szép Magyar Beszéd” Kazinczy verseny győri döntőjébe jutott be!

Gratulálunk a tanulóknak és a felkészülésüket segítő oktatóknak!

További sikeres felkészülést, jó versenyzést kívánunk!