Rendhagyó Szalagtűző Ünnepély!

Szakképző Intézményünkben nagy hagyománya van a végzősök szalagavatójának. Azonban ebben a tanévben, a 2020-tól induló új technikumi képzések miatt már nem minden 12. évfolyamos osztályunk számít végzősnek. Hiszen a technikumi osztályainkba járók négy vagy öt éves képzésben vesznek részt. Azonban a pedagógiai szakgimnáziumi 12.B osztály és a szociális szakképző iskolai 11.SZ osztály ebben a tanévben fejezi be középiskolai tanulmányait.

Az osztályok így megállapodtak abban, hogy hagyományosan 12. évfolyamon legyen a szalagavató, megváltozott néven.

2023. november 23-án, a Pestszentimrei Sportkastélyban rendeztük meg a 12.A, 12.B, 12.C, 12.D, 12.E és 11.SZ osztályok ünnepélyes szalagtűzését. Az ünnepelt osztályok csodálatos keringőkkel, különleges osztálytáncokkal kápráztatták el a közönséget. A szervező 11. évfolyamosok és segítő csapatuk gyönyörű dekorációval, színes műsorral tették felejthetetlenné az estét!

Gratulálunk a 12. évfolyamosoknak, sok sikert kívánunk nekik a további tanulmányaikhoz!