2023. szeptember 15-16-án került megrendezésre az 51. Országos Elsősegélynyújtó Verseny döntője Szolnokon. 

Vendégcsapat kategóriában az első helyen, minősített lett az ÖTÖS! csapat, amely felkészítőtanárokból állt, akik évek óta visznek középiskolásokat a versenyre. A csapat tagja volt Fazekas Marianna oktatónk, aki sok év óta ér el sikereket tanítványaival a különböző elsősegélynyújtási, katasztrófavédelmi versenyeken.

 GRATULÁLUNK!

2023. október 13-án rendezték meg a Közép-Pest régióban a Katasztrófavédelmi Ifjúsági Napot. A csapatok ügyességi (mocsárjárás, tömlőteke, puttonyfecskendő), erőnléti (sugárszerelés) és elméleti tudást (polgárvédelem, tűzvédelem, vegyvédelmi ismeretek, elsősegélynyújtás) igénylő feladatokban mérték össze tudásukat. Célja a tanulók ismereteinek bővítése, gyakorlati tudások fejlesztése.

Iskolánkat Luczó Dzsenifer 12.A, Szabó Anita, Varga Laura, Vellai Boglárka 10.E osztályos tanulók képviselték. A versenyen ezüst érmet szereztek iskolánknak. Felkészítőjük Fazekas Marianna volt.

Gratulálunk!