Szakképző intézményünket – a VI. kerület többi iskolájához hasonlóan – folyamatosan segíti, támogatja a Terézvárosi Önkormányzat.

• 2022 őszén iskolánk 10 oktatója vett részt az önkormányzat szervezésében olyan képzésen, ami azt mutatta be, hogy mit kell tennünk, ha valakinek súlyos allergiás tünetei vannak, hogyan kell szakszerűen használni az adrenalin injekciót.
  • 60.000 Ft értékben részesült iskolánk könyvtára a Terézvárosi Önkormányzat “Zöldkönyvtár” programja keretében környezetvédelemmel kapcsolatos szakirodalomban.
  • A Raoul Wallenberg Egyesülettel közösen szervezzük a Wallenberg nyomán vetélkedőt. Iskolánk ad otthont minden évben a budapesti középdöntő lebonyolítására. A Terézvárosi Önkormányzat 3. éve támogatja a vetélkedő megrendezését.
  • 2022-ben pályázott iskolánk Móra alapítványa az önkormányzat által meghirdetett környezetvédelmi, természeti nevelési program támogatására 262.500,- Ft értékben.
A 9. évfolyamos tanulóinknak szervezett Környezettudatosság, fenntarthatóság projektnap 2023. április 5-én valósult meg.
A program mind a 6 osztályunknak 4 részből állt, amelyen forgásban vesznek részt:
  • Fenntartható életmód előadás
  • Ökológiai lábnyom számítás
  • Zöld iránytű a vásárláshoz!
  • Virágültetés a támogatásból vásárolt magaságyásokba

Köszönjük a Terézvárosi Önkormányzat támogatását, a számos felkínált kulturális és egyéb lehetőséget!