Végre “élő” Ballagási ünnepélyt rendezhettünk!

Két év után végre ismét itt állhatunk iskolaudvarunkon! Mindig is szívmelengető érzés volt részt venni ezen a diákok, tanárok, szülők számára oly meghatározó eseményen. Azonban – ahogy sok más rendezvényünk ebben a tanévben – még jobban felértékelődik, mióta tudjuk, hogy hozhat olyan fordulatot az élet, amit előtte el sem tudtunk képzelni.

Kedves 12.A, B, C, D, E és 11.SZ osztály! Kedves Osztályfőnökök! Iskolánk épületét az alsóbb évfolyamosok kreatív, környezettudatos ünnepi díszbe öltöztették, a ballagtatók útravalónak szánt mottói kerültek az osztálytermek tábláira. Csodaszép csokrok, ballagási tarisznya jelzi, a végzős évfolyam számára eljött az idő a középiskolás évek lezárására. Ma véget ér valami és egyben elkezdődik valami új is. – kezdte köszöntőjét iskolánk igazgatója…

Sok sikert kívánunk az érettségi és szakmai vizsgához!