Az Újpesti Kulturális Központ − Ifjúsági Ház 2021 szeptember 28-30-ig, 30. alkalommal rendezi meg a Középiskolák börzéjét.
A rendezvényen évek óta rendszeresen részt vesz iskolánk, hogy sikeresen segítse a diákokat, a szülőket a tájékozódásban, az iskolaválasztásban. Rendszeresen visszatérő kiállítóként azt tapasztaljuk, hogy hasznos számukra ez a lehetőség. Bergholdné Kézdi Katalin, általános igazgatóhelyettes tájékoztató keretében ad át fontos információkat iskolánkról, az egészségügyi, szociális és pedagógiai képzések iránt érdeklődőknek. A standunkon tanári felügyelet mellett, 11. évfolyamos diákjaink válaszolnak a nyolcadikosok és szüleik kérdéseire, osztanak szórólapot a 2021/2022. tanévben induló technikumi, szakgimnáziumi és szakképző iskolai képzésekről és a felvételi követelményekről, valamint invitálják az érdeklődőket “Nyitott kapuk” rendezvényeinkre.